Yhteystiedot

Lahden Käyttökoira ry

Pankkiyhteys: FI82 5612 1120 0653 02 (OKOYFIHH)
Y-tunnus: 0149681-0

Postiosoite
LAHDEN KÄYTTÖKOIRA RY
c/o Aila Lindqvist
Järvisenkatu 8 B 8
15880 HOLLOLA

Laskutusosoite
Lahden Käyttökoira ry,
c/o Tarja Söderholm,
Pilkotunmäenkatu 5 B 54
15240 Lahti

Koiramäki
Kalliometsäntie 100, Lahti Pensuo. (ent. Syrjäläntien päässä, Nastolan Pensuolla)
Tie kulkee piha-alueen läpi, joten muista ajaa hiljaa!

Mopen kolo
Yhdistyksen kerhotilat ovat Saksalassa, os. Verhoojankatu 4, 15520 Lahti.

Hallitus 2019

Puheenjohtaja
Marianne Nurminen
Tiirismaantie 225 B
16730 Kutajärvi
puh. 050 586 2910
marianne.e.mantyla@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Kari Vuorimaa
karivrm@gmail.com
p. 050 597 8804

Sihteeri
Aila Lindqvist
Järvisenkatu 8 B 8
15880 HOLLOLA
puh. 040 8231791
ailah.lindqvist@gmail.com

Rahastonhoitaja
Tarja Söderholm
Pilkotunmäenkatu 5 B 54, 15240 Lahti
puh. 040 583 1471
tarja.kristiina@luukku.com

Jäsenet:

Mirka Ekholm
mirka.ekholm@veikkaus.fi
p. 040 117 8148

Kaarina Granlund
kaarina.granlund@phnet.fi
p. 040 564 0245

Pirjo Iso-Kuusela
pirjo@iso-kuusela.fi
p. 040 510 6097

Lotta Mertsalmi, jäsen

Varajäsenet:

Tuija Aronen
aronen1998@gmail.com
p. 044 340 0021

Hannu Valin
hannu.valin@gmail.com
p. 040 071 7305

Jaana Viilamo
jannisylvi@gmail.com
p. 050 379 5440

Jäsensihteeri
Pirjo Iso-Kuusela, puh. 0405106097
jasensihteerilkk@gmail.com

Koe- ja koulutustoimikunta
Koe- ja koulutustoimikunnan vetäjä Mirka Ekholm, puh. 0404178148, mirka.ekholm@veikkaus.fi
PK-koulutusvastaava: Gitta Saikko, gitta52@hotmail.fi
Yleiskoulutusten vastaava: Kalevi Jääskeläinen, tkjaaskelainen@gmail.com
Rally-tokovastaava: Mirka Ekholm, mirka.ekholm@veikkaus.fi
Tokovastaava:Mirka Ekholm, mirka.ekholm@veikkaus.fi
Vetolajivastaava: Mikko Kekäle, mikko.kekale@hotmail.com
Pelastuskoiravastaava: Kirsi Liikanen, kirsi.liikanen@phnet.fi

Koiramäen isäntä ja emäntä
Risto Granlund & Kaarina Granlund
puh. 040 564 0245
kaarina.granlund@phnet.fi

Nettisivujen päivitys
Minkeli Welling
minkeli.welling@gmail.com
HUOM. Sivujen päivityspyynnöt hallituksen kautta, mikäli huomaat sivuilla virheen (esim. nimessä tai ajankohdassa), voit ilmoittaa siitä suoraa Minkelille.